Serum Tedavisi

Doktor Aziz > Serum Tedavisi
Serum Tedavisi
Doğal ve etkili bir şekilde sağlığınızı güçlendirin!

Serum tedavisi, vücut tarafından ihtiyaç duyulan vitamin, mineral ve enzimlerin sıvı ile (hidrasyon sağlayarak) kan dolaşımına verilmesidir.

Serum, bağışıklığınızı güçlendirecek maddeleri vücuda vermenin en hızlı yoludur, çünkü sindirim sistemini atlar ve doğrudan kan yolu ile organlara gider, bu da %90-100’lük bir yararlanım oranı sağlar (ağızdan ortalama %20-50 civarındadır).

Bağışıklık Serumu

Serum ile Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için serum ile viral, bakteriyel ve paraziter enfeksiyonlara karşı korunun.

Bağışıklık Serumu tedavimiz, bağışıklık sisteminize yardımcı olmak ve vücudunuzu soğuk algınlığı, grip ve diğer viral tehditlerden korumak için 11 bileşenle formüle edilmiştir.

Serum ile vitamin tedavisi, maksimum emilim için besinleri doğrudan kan dolaşımınıza vererek sağlığınızı iyileştirir.

Vitamin C Serumu

Yüksek doz C Vitamini serumumuz cildinizin parlamasını sağlamak ve bağışıklık sisteminize güç vermek, soğuk algınlığı, grip, stres ve düşük enerjiyle savaşmak için formüle edilmiştir.

Vitamin C serumları, ihtiyacınız olan tüm C vitaminini almanızı kolaylaştırır ve kan dolaşımınız yoluyla tamamen emmesini sağlayarak anında fayda sağlar.

Glutatyon Serumu

Glutatyon Serumları Vücudunuzdaki Her Hücreyi Nasıl Detoksifiye Eder, Korur ve Geliştirir?

Glutatyon, bağışıklık hücreleri de dahil olmak üzere insan vücudundaki her hücre tarafından üretilen doğal olarak oluşan bir peptittir. Bu güçlü molekül, üç temel amino asitten oluşur: sistein, glutamat ve glisin.

Glutatyon son derece güçlü bir antioksidandır ve neredeyse tüm vücut fonksiyonlarının anahtarıdır. Glutatyon tükendiğinde hücre ölümleri olur. Glutatyon seviyeleri yeterince yüksek olduğunda, diğer faydalarının yanı sıra hücrelerinizi serbest radikallerin vereceği zararlardan korur.

Yaşlanma Karşıtı Serum

IV vitamin serumları ile daha genç kalın.

Esansiyel elemetler, yaşlanmaya meydan okuyan antioksidanlar ve diğer destek maddeleri ile yaşlanma karşıtı serum tedavimiz, UV hasarına, kırışıklıklara, toksinlere ve kuruluğa karşı uzun süreli koruma sağlar.

Serum tedavisi yaklaşık yarım saat sürer. Kan dolaşımınız tarafından kolayca emilen Yaşlanma Karşıtı Serum, genç görünmenize ve canlı hissetmenize yardımcı olacak 11 güçlü bileşene sahiptir.

Stres Giderici Serum

Stres ve anksiyete semptomlarını hafifletmek için serum ile vitamin tedavisi

Temel vitaminlerle beraber serum tedavisi, stres seviyelerini kontrol etmeye yardımcı olur, böylece daha rahat hissedersiniz.

Stres giderici serum, vücudu sakinleştirmek ve huysuzluk, sinirlilik ve diğer stres belirtilerini ortadan kaldırmak için 12 temel bileşeni vardır, maksimum emilim için doğrudan kan dolaşımınıza uygulanır.

Enerji Verici Serum

Pillerinizi şarj etmek için Serum!

12 bileşen içeren Enerji verici serumumuz size uzun süreli bir enerji artışı sağlar, böylece ihtiyacınız enerjiye ulaşır ve yapmak istediğiniz aktiviteleri kaçırmazsınız.

Kafein ve yüksek şekerli enerji içecekleri ile kazanmaya çalıştığınız enerji vücudunuzun dengesini bozabilir. Serum ile sıvıları, vitaminleri ve mineralleri kan dolaşımınıza vererek, vücudunuzun hızlı sonuçlar alarak ve daha uzun süreli enerji için gerekli bileşenleri hızla emmesini sağlar.

Akşamdan Kalma Serumu

Bütün gece içtin, belki gece alkolü karıştırdın veya fazla kaçırdın. Tatildesin ve hiç dikkat etmedin. Akşamdan kalma belirtileri esas olarak dehidrasyona neden olur. Serum ile hidrasyon, sıvıları hızla yeniler ve alkol içerek tüketilen elektrolitleri ve diğer besin maddelerini değiştirir ve tamamlar. Akşamdan Kalma Serumu, vücudunuzun alkolden toksinleri atmasına yardımcı olmak için yüksek düzeyde antioksidanlar içerir.