Hizmetler

Doktor Aziz > Hizmetler

Konsiyerj Hekimlik

İnsanın biyo-psiko-sosyal bir varlık olmasından yola çıkarak, hastalarımızın kısa zamanda sınırlı ve geçici takip-tedavisinden ziyade; hastalarına ara ara ziyaretler-görüşmeler yaparak, hastalıklarının veya sağlıklarının zaman içindeki seyrini erken uyaranları iyi yorumlayarak takip ederek, sohbet ederek, yaşamlarına dahil bir sırdaşlık yaparak, onlara eşlik ederek, çok yönlü, öncesi ve sonrasına hakim olarak, çok odaklı düşünerek hastalarımıza yardımcı olmaktayız.

Hizmetlerimiz

Dr. Aziz’in hastaları alışılmışın dışında bir hizmet alır. Hastalarını tanımaktan hoşlanır – aslında, birçoğu yaşam boyu kişisel dostluklar haline dönüşmüştür. Tıbbi uygulama esaslarına bağlı, aşırı ilaç kullanmaktan kaçınan, tıp literatürüne uygun tedavileri öneren, gerektiği noktada destek almaktan çekinmeyen ve en önemlisi bütüncül çözümler ve tedavilerle hastalarına yardımcı olur.
Dr. Aziz hastalarının sağlığı için gerekli olduğuna kanaat getirdiği diyet, egzersiz, uyku ve stres yönetimi gibi hayata dair tüm faktörlerle alakalı önerilerde bulunarak sağlığın korunmasına yardımcı olur. Gerektiğinde en son tedavi kılavuzlarını ve teknolojilerini kullanarak tıbbi rahatsızlıklarla savaşır. İnsanlar ister koruyucu tıp alanında, ister hastalıklarının takip ve tedavilerinde özenle toplanmış verilerle, kişinin sosyal ve meslek hayatına göre düzenlenmiş şekilde, geniş bir perspektiften bakılarak şu hizmetleri alırlar;

Ev Hizmetleri

Ev ziyaretleri, hemşirelik personelinin sağlanması, hasta bakımlarının yapılması gibi ihtiyaçlar halinde Dr. Aziz hastaları için evde bakım hizmetini de yönetmektedir. Uygulamada her ayrıntıyla ilgilendiğinden, hastalar ve aileleri için konfor ve güven sağlar. VIP Ev hizmetimiz, nitelikli evde sağlık çalışanlarını hasta tercihleriyle eşleştirir ve tıbbi eğitimden, günlük planlamaya kadar tüm süreçleri yönetir ve denetler. Her çalışan hastanın durumuna göre özel bilgilendirilir, hastanın geçmiş kontrolleriyle birlikte takip edilmesi sağlanır. Hastalar halihazırda Dr. Aziz’in bakımı altında olduğundan, evde bakım çalışanları, bakımın ve tedavinin tüm ayrıntılarını Dr. Aziz’e bildirir. Tıbbi gözetime ek olarak, mahremiyet ve güvenliğe azami önem verilmektedir. Hemşirelik bakımı hastanın durumuna ve kişinin isteğine göre 7 gün 24 saat, yarı zamanlı, uzun süreli veya kısa süreli olabilmektedir.

Evde VIP Tıp hizmetlerine örnekler:

  • Hastane ve Rehabilitasyon merkezlerinde profesyonel refakatçi hizmeti
  • Hastane ve Rehabilitasyon merkezlerinden taburculukta evde takip ve bakım hizmetleri
  • Engellilik veya hastalık nedeniyle, temel görevlerde yardım
  • Evde fizik tedavi hizmetleri
  • Evde hemşirelik hizmetleri
  • Dr. Aziz tarafından yapılan ev ziyaretleri